Kilka słów o nas


Piotro-Stal to jedna z najstarszych i największych firm prosperujących na krajowym rynku złomu i rozbiórek. Właściciel Piotr Sikora rozwija biznes od ponad 20 lat poszerzając zakres oferowanych usług, wciąż podnosząc ich jakość.

Główna specjalność firmy to skup i sprzedaż złomu stalowego i metali kolorowych. Do dyspozycji klientów pozostaje 6 samochodów ciężarowych w tym 4 hakowce w systemie kontenerowym wyposażonym w żurawie do załadunku towaru u Klienta oraz ponad 100 kontenerów. W skład nowoczesnej wciąż rozbudowywanej bazy sprzętów wchodzą również urządzenia do demontażu konstrukcji stalowych u klienta, m.in. koparki, ładowarki oraz osprzęt do wszelkiego rodzaju rozbiórek.

Ekipa Piotro-Stalu posiada ogromne doświadczenie w zakresie wyburzeń budynków. Wśród zamkniętych realizacji firmy znajdują się rozbiórki starych zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, budynków mieszkalnych oraz biurowców.

Główna siedziba firmy mieści się w Tłuszczu - niespełna 50 km na północny wschód od Warszawy. Na wyposażeniu kwatery głównej jest nowoczesna linia do odzysku miedzi z przewodów, a także wyposażona w najnowsze technologie stacja demontażu pojazdów.

Piotro-Stal posiada 3 filie - punkty skupu złomu na terenie Warszawy. Przedsiębiorstwo w oparciu o weryfikowane na bieżąco notowania oferuje bardzo konkurencyjne ceny i uczciwą klasyfikacje złomu. Z wysokimi standardami firmy wiążą się również terminowe płatności. Kierownictwo stawia na partnerskie relacje z każdym Klientem, a kontrahenci zawsze mogą liczyć na fachową i rzetelną poradę ze strony wykwalifikowanej kadry.

image2002image2001
1000000

Miliony ton złomu
1000

Tysiące klientów
5

Placówek
6

Dni w tygodniu

Naszym kontrahentom oferujemy:

  • bardzo konkurencyjne ceny
  • terminową płatność i stabilne warunki handlowe
  • uczciwą klasyfikację złomu
  • fachową i rzetelną poradę

  • indywidualne negocjowanie cen przy dużych dostawach
  • partnerskie warunki i długoterminowość współpracy
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielem przedsiębiorstwa