Usługi transportowe

Transport niskopodwoziowy na terenie całego krajuSkontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy

Sławomir Sikora Tel.512 488 200

Oferujemy

Przewieziemy Twój towar

Wywrotka transport usługi

.
Wywrotki są niezastąpione przy transporcie materiałów sypkich w dowolnych ilościach. Dzięki nim zmniejsza się ryzyko przypadkowych strat materiału, a jednocześnie zapewnia się możliwie największe skrócenie czasu operacji – rozładunek trwa minutę i jest bardzo precyzyjny – dzięki wywrotkom można co do metra określić punkt składowania materiałów i zapobiegać bałaganowi na placu budowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu wywrotką w Warszawie!

Transport niskopodwoziowy - Warszawa

Nasza firma oferuje usługi transportu niskopodwoziowego. Podczas wykonywania usług z wielką uwagą i dokładnością zajmujemy się przekazanym nam towarem. Chcemy, aby transport był kompleksową usługą na najwyższym poziomie, dlatego wykonujemy je pod specjalne wytyczne naszych klientów. By wykonać taki transport należy uzyskać odpowiednią zgodę w przypadku, gdy przekracza normy dozwolone w przepisach ruchu drogowego. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu transportu można zaoszczędzić wiele nerwów oraz pieniędzy, dlatego oddając planowanie transportu w nasze ręce nasi klienci są pewni odpowiedniego wykonania usług. Podczas wykonywania usługi dbamy o przekazany nam sprzęt oraz o bezpieczne wykonanie przewozu z wypełnieniem wszelkich oczekiwań klientów.

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

Wśród usług naszej firmy znajdą Państwo transport maszyn rolniczych oraz budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić dokładność, precyzję oraz bezpieczeństwo wykonania usługi transportowej. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i z dokładnością zajmują się każdym zleceniem transportowym. Nasze pojazdy umożliwiają przewóz koparek, traktorów oraz wszelkich innych maszyn rolniczych i budowlanych. Takie maszyny posiadają nietypowe kształty i ogromne masy, dlatego do ich transportu potrzebne są specjalnie dostosowane pojazdy. Wykonujemy transport maszyn budowlanych oraz rolniczych na terenie Warszawy i okolic. Jeśli potrzebujesz przetransportować swoje maszyny budowlane lub rolnicze, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportu.

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy wykonujemy pojazdem lub zespołem pojazdów, które pozwalają na przewóz materiałów i elementów, które swoim gabarytom wykraczają poza możliwości przewozu standardowymi ciężarówkami. Podczas takiego transportu często potrzebni są również piloci, którzy pomagają przedostać się do wyznaczonego miejsca. Taki transport jest wyzwaniem, ale jako doświadczona firma doskonale wiemy jak sobie z tym poradzić. Taki transport pozwala przenieść niestandardowe gabaryty. Nasza firma zajmuje się transportem ponadgabarytowym zachowując wszelkie wymagane normy. Z ogromną precyzją planujemy każdy z etapów transportu, by nasza usługa była wykonana kompleksowo.

Drogowy Transport kontenerowy

Posiadamy ponad sto kontenerów i 5 samochodów hakowych, idealnych do transportu wszelkiego rodzaju odpadów. Transport kontenerowy pozwala przewozić wiele różnego rodzaju materiałów i przedmiotów na nawet bardzo długie dystanse. Oferujemy transport z wykorzystaniem kontenerów, w których można umieścić przeróżne elementy i materiały w bezpieczny sposób. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie wszelkich pytań, bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nasze możliwości

Posiadamy różnorodny sprzęt

Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn rolniczych

Transport maszyn leśnych

Transport linii technologicznych

Transport Piotro-stal Piotr Sikora Mazowieckie
Wyburzenia kasacja złom
Transport Piotro-stal Piotr Sikora Mazowieckie
Wyburzenia kasacja złom
sprzet piotro stal 2
Wyburzenia kasacja złom
sprzet piotro stal 3
Wyburzenia kasacja złom