Profesjonalne rozbiórki i demontaże

Gwarantujemy sprawne i kompleksowe przeprowadzenie prac.Skontaktuj się z nami

Dyrektor ds. zakupu surowców wtórnych

Katarzyna Kaska Tel.535 511 577

Dyrektor handlowy

Sławomir Sikora Tel.512 488 200

Oferujemy

Zajmiemy się wyburzeniem

Jako doświadczona firma wyburzeniowa oferujemy usługi demontażowe na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno demontaż konstrukcji stalowych, jak i rozbiórki budynków wzniesionych w technologii tradycyjnej – murowanych i szkieletowych. Dysponujemy własnym sprzętem rozbiórkowym i doświadczoną załogą. To pozwala nam na szybkie i sprawne działanie, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Burzenie budynków i rozbiórki budynków przeprowadzamy w taki sposób, aby nie narażać na uszkodzenia obiektów sąsiadujących.

Klientów zainteresowanych możliwością zlecenia naszej firmie prac wyburzeniowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Warszawa: Wyburzenia, rozbiórki, demontaż konstrukcji stalowych

Jako firma rozbiórkowa działająca na terenie miasta Warszawa gros usług realizujemy w obrębie województwa mazowieckiego. Jednak z naszych usług mogą skorzystać Klienci z terenu całego kraju. Gwarantujemy sprawne i kompleksowe przeprowadzenie prac niezależnie od kubatury budynków do rozbiórki. Posiadamy samochody samo-załadowcze dzięki czemu możemy załadować złom we własnym zakresie, a także proponujemy transport systemem kontenerowym innych towarów - nie tylko złomu. To pozwala na szybkie i skuteczne oczyszczenie placu ze złomu, gruzu oraz odpadów powstałych podczas wyburzenia i rozbiórki obiektu.

Piotro-Stal: Profesjonalna firma wyburzeniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku

Jako firma rozbiórkowa i wyburzeniowa posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy liczne prace mające na celu burzenie budynków mieszkalnych, użytkowych i usługowych, które z różnych względów zostały wycofane z użytku. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju – posiadając własny sprzęt, w tym sprzęt dedykowany do transportu systemem kontenerowym towarów jesteśmy praktycznie niezależni od lokalnych dostawców maszyn i urządzeń, co pozwala nam działać zgodnie z określonym przez naszych specjalistów planem rozbiórki. Własny sprzęt do duży atut, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy Klientowi zależy na szybkim i sprawnym działaniu.

Wyburzenia: Rozbiórki konstrukcji stalowych

Nasza firma rozbiórkowa specjalizuje się w demontażu konstrukcji stalowych. Rozbieramy konstrukcje liniowe i kubaturowe o zróżnicowanej powierzchni, jednocześnie oferując skup złomu odzyskanego z rozebranego obiektu. Zapewniamy transport własny złomu z miejsca rozbiórki na plac składowy. Rozbiórki konstrukcji stalowych wykonujemy zgodnie z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.


Mamy doświadczenie

Dysponujemy ciężkim sprzętem

Własny sprzęt

Doświadczona załoga

Profesjonalnie i kompleksowo

Wszystkie typy budowli

firma rozbiórkowa, burzenie budynków
Wyburzenia kasacja złom
rozbiórki budynków warszawa
Wyburzenia kasacja złom
Wyburzenia, rozbiórki mazowieckie warszawa
Wyburzenia kasacja złom
rozbiórki, wyburzenia warszawa, burzenie budynków
Wyburzenia kasacja złom