Auto Części UżywaneSkontaktuj się z nami

Autokasacja Tel. 533 158 159

Sprzedaż części Tel. 533 303 132

Paweł Kozakiewicz Tel. 533 082 083

Kierownik

Oferujemy

Jako stacja demontażu pojazdów zajmujemy się bezpiecznym dla środowiska i ludzi recyclingiem pojazdów mechanicznych wycofanych z eksploatacji. Złomujemy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, jednocześnie odzyskując używane części samochodowe nadające się do dalszej eksploatacji lub regeneracji.

Obsługujemy pojazdy różnych marek, modeli i roczników. To przekłada się na bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę części zamiennych, w której znajdziecie Państwo auto części używane zarówno do pojazdów już wycofanych z produkcji, jak i samochodów nowej generacji. Nasza stacja demontuje samochody stare oraz wraki pojazdów powypadkowych. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi, zapewniając szybki i bezproblemowy odbiór pojazdów flotowych.

Dlaczego warto wybierać używane części samochodowe?

Używane części samochodowe odzyskiwane z demontowanych pojazdów to tani sposób na naprawę unieruchomionego samochodu, a zarazem ogromna przysługa dla środowiska naturalnego. To właśnie w trosce o ekologiczny wymiar naszej pracy staramy się zapewniać odzysk jak największej liczby sprawnych części samochodowych, dzięki czemu nie stają się one odpadami po demontażu pojazdu.

Wybór używanych części samochodowych to także doskonała alternatywa dla osób, które hobbistycznie remontują i naprawiają pojazdy i zależy im na pozyskiwaniu oryginalnych części mechanicznych oraz komponentów wyposażenia na korzystnych warunkach cenowych.

Jak zamawiać auto części używane?

Używane części samochodowe oferujemy w sprzedaży stacjonarnej w naszych punktach (Tłuszcz i Warszawa). Klientów zainteresowanych zakupem konkretnych części mechanicznych oraz pozostałych elementów wyposażenia pojazdu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia dostępności interesujących Państwa komponentów. Do kontaktu zapraszamy również w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących sprzedaży części używanych. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na Państwa pytania i w miarę możliwości pomoże w pozyskaniu konkretnych auto części.

W sprzedaży oferujemy wyłącznie części sprawne oraz części, które można poddać regeneracji. Współpracujemy z warsztatami specjalizującymi się w regeneracji części samochodowych oferując sprzedaż komponentów do pozyskanych z rozbiórki pojazdów i zakup złomu samochodowego (części nie nadających się do ponownej regeneracji czy naprawy).