SKUP ZŁOMU

Głównym obszarem naszej działalności jest skup i sprzedaż złomu stalowego oraz metali kolorowych.Skontaktuj się z nami

Dyrektor ds. zakupu surowców wtórnych

Katarzyna Kaska Tel.535 511 577

Oferujemy

Zostań naszym kontrahentem

Skup złomu Piotro-Stal to profesjonalne złomowisko z siedzibą w Tłuszczu. Jako prężnie działająca i stale rozwijająca się firma posiadamy dwa oddziały na terenie warszawskiej dzielnicy Wola, w ramach których prowadzimy skup i sprzedaż surowca na warunkach detalicznych i hurtowych. Nasz skup złomu oraz skup złomu przemysłowego oferuje dogodne warunki współpracy dla klientów biznesowych oraz osób prywatnych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty skupu Piotro-Stal zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfiką naszej pracy oraz dostępnym asortymentem.

Skup złomu Piotro-Stal

Nasz skup złomu specjalizuje się przede wszystkim w złomie stalowym oraz metalach kolorowych. Skupujemy i odsprzedajemy złom stalowy pochodzący z demontażu konstrukcji liniowych i kubaturowych, jak również różnego rodzaju elementów i komponentów o mniejszych rozmiarach. Dzięki temu jeszcze lepiej zaspokajamy zróżnicowane potrzeby klientów poszukujących stałego dostawcy surowca na potrzeby produkcji mało- i wielkoskalowej.

Skup złomu przemysłowego

Produkcja przemysłowa wiąże się z generowaniem odpadów. Przedsiębiorstwo generujące odpady jest zobowiązane je unieszkodliwić lub poddać recyklingowi w bezpieczny i zgodny z prawem sposób. Recykling złomu przemysłowego we własnym zakresie wymaga przygotowania odpowiedniego zaplecza technicznego, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, które mogą wpłynąć na cenę jednostkową produktu gotowego. Aby ich uniknąć zachęcamy skorzystać z pomocy profesjonalnego skupu złomu przemysłowego.

Jako skup oferujemy Państwu możliwość odbioru odpadów metalowych w dużych ilościach na warunkach stałej współpracy. Złom stalowy odbieramy transportem własnym, zapewniając możliwość gromadzenia odpadów w kontenerach. Transport własny systemem kontenerowym pozwala na odbiór złomu niezależnie od wielkości oraz łącznej ilości odpadów.

Co wyróżnia nasz skup złomu na tle konkurencji?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Możemy się poszczycić nawiązaniem stałej współpracy z rosnącą grupą klientów – dostawców i odbiorców zainteresowanych pozyskiwaniem surowca w większej ilości. To, co wyróżnia nas na tle innych skupów złomu i metali kolorowych to przede wszystkim:

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty oraz warunków współpracy z przedsiębiorstwem Piotro-Stal zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w określeniu najbardziej dogodnych warunków współpracy. Bezpośrednio do naszych punktów w lokalizacjach Warszawa-Wola i Tłuszcz zapraszamy klientów, którzy chcą odsprzedać lub zakupić złom w ilościach detalicznych. Zapewniamy korzystne ceny skupu i sprzedaży, dokładne ważenie surowca oraz uczciwą klasyfikację złomu.


Nasze placówki

Zobacz gdzie się znajdujemy


Warszawa Wola ul. Kolejowa 2/4

Kierownik Skupu:

Ernest Gajdak tel. 501 772 796

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 7:00 – 15:00

weekend - zamknięte 


Warszawa Wola ul. Grodziska 12/14

Kierownik Skupu:

Rafał Klusek tel. 512 397 410

GODZINY OTWARCIA:

pon.-pt. 7:00 – 16:00

weekend - zamknięte 


Tłuszcz ul. Zaściankowa 1

Kierownik Skupu:

Marek Powierża tel. 733 667 667

GODZINY OTWARCIA:

pon.-pt. 7:00 – 16:00

sobota 7:00 – 13:00

niedziela - zamknięte