O NAS

Zapoznaj się z naszym zespołem oraz usługami


Ponad 25 lat

jesteśmy na rynkuPiotro-Stal to jedna z najstarszych i największych firm prosperujących na krajowym rynku złomu i rozbiórek. Właściciel Piotr Sikora rozwija biznes od ponad 20 lat poszerzając zakres oferowanych usług, wciąż podnosząc ich jakość.


Główna specjalność

Zapoznaj się z naszymi usługami
Główna specjalność firmy to skup i sprzedaż złomu stalowego i metali kolorowych. Do dyspozycji klientów pozostaje 6 samochodów ciężarowych w tym 4 hakowce w systemie kontenerowym wyposażonym w żurawie do załadunku towaru u Klienta oraz ponad 100 kontenerów. W skład nowoczesnej wciąż rozbudowywanej bazy sprzętów wchodzą również urządzenia do demontażu konstrukcji stalowych u klienta, m.in. koparki, ładowarki oraz osprzęt do wszelkiego rodzaju rozbiórek. Ekipa Piotro-Stalu posiada ogromne doświadczenie w zakresie wyburzeń budynków. Wśród zamkniętych realizacji firmy znajdują się rozbiórki starych zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, budynków mieszkalnych oraz biurowców.

Nasz sprzęt

Pracujemy na maszynach najwyższej klasy
Wyburzenia, rozbiórki mazowieckie warszawa
Wyburzenia kasacja złom
sprzet piotro stal 2
Wyburzenia kasacja złom
Wyburzenia mazowieckie warszawa
Wyburzenia kasacja złom
sprzet piotro stal 3
Wyburzenia kasacja złom
image2087
Wyburzenia kasacja złom
sprzet piotro stal 5
Wyburzenia kasacja złom
image2162
Wyburzenia kasacja złom
rozbiórki, wyburzenia warszawa, burzenie budynków
Wyburzenia kasacja złom

Lokalizacja

Gdzie się znajdujemy
Główna siedziba firmy mieści się w Tłuszczu - niespełna 50 km na północny wschód od Warszawy. Na wyposażeniu kwatery głównej jest nowoczesna linia do odzysku miedzi z przewodów, a także wyposażona w najnowsze technologie stacja demontażu pojazdów. Piotro-Stal posiada 3 filie - punkty skupu złomu na terenie Warszawy. Przedsiębiorstwo w oparciu o weryfikowane na bieżąco notowania oferuje bardzo konkurencyjne ceny i uczciwą klasyfikacje złomu. Z wysokimi standardami firmy wiążą się również terminowe płatności. Kierownictwo stawia na partnerskie relacje z każdym Klientem, a kontrahenci zawsze mogą liczyć na fachową i rzetelną poradę ze strony wykwalifikowanej kadry.
 

Zostań naszym klientem

Oferujemy
  • bardzo konkurencyjne ceny
  • terminową płatność i stabilne warunki handlowe
  • uczciwą klasyfikację złomu
  • fachową i rzetelną poradę

  • indywidualne negocjowanie cen przy dużych dostawach
  • partnerskie warunki i długoterminowość współpracy
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielem przedsiębiorstwa